Font boyutunu değiştir

Forum kilitlendiCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 1 mesaj ]
Bu konuyu facebook'ta paylan!Twitter da takip edin.
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: FİBROMİYALJİDEN İYİLEŞEBİLMEK İÇİN ÖNCE ŞUNLARI BİLMEK GEREK
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2011, 22:28 
Admin
Admin
Bilge

--a-- Kitabımızda detaylı konular işleniyor. Mutlaka rehber niteliğindeki kitabımızı alın okuyun. BİLGİLER VE BİLGİLERDEN YARARLANMAK bizim ilk iyileşmeye başlama noktamızdır. FM den çıkış için bilgilenmemiz çok önemli.

--ww-- Kendimize yardımcı olmak için şöyle düşüneceğiz.

--a-- FM den çıkabilmek için tüm yani GENEL sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. BÜTÜNCÜL YAKLAŞACAĞIZ.

--a-- Neden? Çünkü ileri evre FM artık vücudun her yerinde işliyor. Bunun anlamı şu:

-Kaslar ve kas olan organlar da
-Damarlar da
-bağ dokular, kolon ve kirişler de
-kan değerlerinde vitamin- mineraller de düşüklükler
-beyin aktivetelerinde düşüklük, beyin sisi
-hormonlar da dengesizlik
-iç salgı bezlerinde dengesizlik
-lenfler de tıkanma
-içsel kirlenme asidikleşme
-iltihaplanma, bakteri virüs kaynaklı şikayetler
-sinirlerin yıpranması
-uyku bozukluğu
-ağrı bozukluğu
-kronik yorgunluk
-omurga iskelet sisteminin sorunları
-cilt sorunları
-manyetik alan bozumu (enerji beden)
-kilo sorunları

gibi bir çok alanda çalışması vardır. Bunların her birine tek tek şifa verici bulmak hem çok maliyetli hem de hangi birine yetişebiliriz? Tek tek ürün alsak bile içmeyi de yetiştiremeyiz. Bu yüzden genel sağlığımıza yönelik şifa vericiler araştırırken ilk önceliğim şu olmuştur.

-YAN ETKİSİZ OLMALILAR.

-BİR ŞEY HER ŞEYE TABİ Kİ İYİ GELMEZ (gelmesinin beklenmesi de zaten saçma olur) AMA BİR ÇOK ŞEYE İYİ GELMELİLER :idea: (ÇÜNKÜ BU KADAR ŞİKAYETİN VARSA ayıracağımız maddi kaynaklarımız da kıt zaten)

-Ayrıca şifa vericilerimiz çok fazla olunca bu sefer yapamaz oluyoruz. "Hangi birini içelim, yapalım?!" durumu çıkıyor ortaya. Bu sefer bıkkınlık gelip hiç birini yapmamaya başlıyorsunuz.

-Bizim FM dindirsek de bir zaman sonra yeniden aktifleşiyor. Bir kuruma gidip tedaviler görsek iyi gelse de bizi idare ettikleri süreler yıllarca olmuyor. 4-6-8 ay kadar en fazla oluyor. Bu yüzden başvurduğum tedavilerden bazıları benle beraber daimi olmalı.

- İyileşmelerim korunmalı. İyileşmelerimin uzun süre kalıcı olması FM nin yeniden aktif olmaması için iyileşmelerimin de korunması gerekiyor.

-İşte bu çerçevelerde şifa verici seçimlerim araştırmalarım sonucu oluşturdum.

- Kâh Manyetik terapi danışmanı çerçevesinde kâh aktarda bir dönem çalıştığım için FM li olmayan hastalarda da deneyimlerim var. Buçerçevede FM lilerin iyileşmede diğer hasta gruplarına göre geç sonuçlar aldığını tedavilere fevkalade dirençli olduklarını gözlemledim.

-Yıllar boyunca kim ne önerse yapmış iyi gelmemiştir. Başkalarına iyi gelenler bana iyi gelmiyordu. Aynı şekilde FM li anneme de iyi gelmiyordu. Birisi bir dr. u önerse çok iyi desene nedense bize iyi gelmiyor fayda bulamıyorduk. İşte bu tecrübelerden sonra artık şu kanıya vardım. "Başkasına değil bana iyi gelen iyidir. "

-İşte bu yüzden bana bir şey iyi geliyorsa benim için o şifa verici gerçekten çok kıymetlidir. Benim gibi zor iyileşebilen benim gibi zor iyileştirici tedavi bulabilen biri için bulduğu şifa verici son derece kıymetlidir takdir edersiniz ki.

- Kendime güç bela iyi gelen bir tedavi bulduysam ben bunun bilgisini yaymak için uğraşıyorum arkadaşlar. Kendim gibi çeken insanlara da destek olsun diye.

Fibromiyalji ve manyetikterapi araştırmacısı Neva Bilge Felis

Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Forum kilitlendiCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 1 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderebilirsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz