Font boyutunu değiştir

Forum kilitlendiCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 3 mesaj ]
Bu konuyu facebook'ta paylan!Twitter da takip edin.
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: LR ALOA VERA ISIRGANLI JEL
MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2011, 22:10 
Admin
Admin
Bilge

ETİKET: LR ALOA VERA ISIRGANLI JEL

Manyetikleri taktık bir çok şikayetimiz geçti. Kimininkiler bitti. Başka arayışa gerek kalmadı ama bazılarımızın geçmemiş şikayetleri kalmış olabilir. Bunlar neler olabilir? İltihaplar. Vücutta gizli aşikar iltihaplar olup yorgunluk ağrı isteksizlik halsizlik gibi belirtilere neden olmakta.

Bir diğeri vücuttan gelen çıt pıt tak tuk kireçlenme sesleri. Manyetikler kireçlenme ağrılarını bir iki üç ayda kesiyor. Ama kireçlenmelerin çözülmesi seslerin kesilmesi eklemlere glikozamin yüklenmesi için ek takviyeye ihtiyaç var.

Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
 Mesaj Başlığı: Re: FİBROMİYALJİLİLERİN VE DİĞER HASTALARIN 2.ŞİFA VERİCİSİ.
MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2017, 22:07 
Admin
Admin
Bilge

--c-- --c-- Manyetik ürünler bende çok iyi iş çıkardılar. Her şeyden önce ADH çalışmaya başladı. Taktığımın 5. günü tükrüğümde boğuluyordum. İnsan bunun için sevinir mi? Ben sevindim tabi. Tükrüğüm nereden çıktı diye. Susuzluğa bağlı gelişen şikayetlerim gerilemeye başlamıştı.

--c-- Küpeyi taktıktan bir hafta sonra kulağımdaki barotravma denen basınç geçti. İçinde ağırlık ve sürekli kulağı ve kulak zarını hissetme durumu.

--c-- Dudaklarım zamanla aydan aya düzeldi. Acısının şiddeti aydan aya düzeldi geçti.

--c-- Burnum açıldı. Önceden burun kemiği eğriliği ameliyatı olmuştum gene de açılmamıştı. Kuru nezlem vardı okul zamanlarımdan beri. Açılmazdı. Ama bir zaman sonra burnum da açışdı.Artık bunca yıldan sonra ağzım kapalı nefes alabiliyorum.

--c-- Cildim gittikçe elastikiyetini kazandı. Psikiyatrist yaşlılıktandır dediği cildimin dokusu çok gençleşti.

--c-- Ten acım da geçti. Nöropati denen bu durum annemde de vardı. Şekere bağlamışlardı. Dr. u geçmez demişti ama benimki geleli 5 yıl olmuştu. ADH dan önce fm nin getirisi çoğu şikayetlerimde. O da geçti.

--c-- Damarlarım en ufak temasda bile patlar olmuştu. Oturduğum yerde bile çürüklerim oluşuyordu. Dr. lar görünürde her şeyin normal olduğunu söylüyorlardı. Bilinmiyordu bu çürümelerimin nedeni.FM lilerin birçoğunda olan şikayetlerden bu da. Susuzluk dönemimle beraber iyice ilerlemişti şikayetlerim. Artık çürümüyorum. Çürüklerim oluşmuyor. Çarpsam bile. Damar kalitem iyicene arttı.

--c-- Ömrü boyunca terlemeyen ben terlemelere başladım. Meğersem tıkanıksan terleyemezmişsin. Toksin atabilme yollarından biri de terlemektir.

--c-- Heyecan bozukluğu, kaygı, paniklemelerime ve en önemlisi sinirliliğime yine iyi geldi. Artık hayatla barışık yaşıyorum.

--c-- İltihap ağrısı hariç diğer ağrılarıma da iyi geldi. Özellikle bel ve

--c-- Bilişsel yetilerim iki yılda düzenli bir şekilde arttı da artı. Öğrenme, dikkat, dil sürçmesi, odaklanamama, hatırlayamama akılda tutamama, beyin sisi, konuşma yetilerimin geri gelmesi gibi..

--c-- Tabi içerdeki temizlikten haberiniz de oluyor. Kan renginiz nar çiçeği renginde ve akışkan oluyor. İdrar rengi artık berrak açık sarı.

--c-- Ayrıca kırışıklar incelik inceleri kayboluyor. Saçlar bir yıl sonra beyazlarınız siyahlarla oldukça yer değiştirmiş oluyor. Güzellik içten başlarmış meğersem. Güzelleşiliyor.

--a-- Ateş basmalarım, ısı hassasiyetim normale geldi. Ne soğukta öyle eskisi gibi donuyorum ne yazları perişan olacak şekilde yanıyorum.

--c-- abimle benim şekerimiz 120 ye geldi. Sınırda idik şekerde. Şimdi 90 lara geriledi. Şeker hastalığına yakalanmaktan kurtulduk.

--c-- Nöropatim geçti. Tene dokununca acıması.

--c-- Seğirmelerim geçti.

--c-- Aktif mesanem geçti. Bunu su çubuğu yapıyor. Manyetize edilmiş suyu vücut kullanıyor. O yüzden içilmesi ile atılması zaman aralığı uzun oluyor.

--c-- Aşırı yorgundum. O kadar ki.. İçim ayılıp bayılırdı. Ruhum ezilirdi adeta. O haller kalmadı.

--c-- Sabah kronik yorgunluğum geçti. O kadar zor kalkardım ki.. Yatağın buradan kalkar buradan yatardım. 9 saat uyumazsam bütün günüm hasta gibi geçerdi. Şimdi 7 saat uyku ile oldukça erken kalkabiliyorum. Hem de zinde. Gülümseyerek. --y1--

--c-- Bir de derin uykuya geçtim artık. Önceleri bütün rüyalarım ayan beyandı. O rüyalarda baş rollerde ben oynuyormuşum gibi sonra sabahına bütün gece oralarda koşturmaktan misali yorgun kalkıyordum. E artık rüya görüyorum ama hatırlamıyorum bile. Derin uyku çok önemli.

--c-- Artık 40 derecelerde bronşit gripler olmuyorum. Olan grip 3-5 günlük ve hafif ayakta rahat geçiyor. Izdıraplı gripler geride kaldı.

--c-- Düşersem ufak tefek kazalar geçirsem de ne acılar kalıyor ne çürükler oluşuyor.

--c-- Bunlardan önce ağrı-acı eşiğim çok düşüktü. Bir iğne vurulsam acısı haftadan önce geçmezdi. İğne yapılsa acısı beynimde öterdi. Şimdi iğneler acımıyor. Beynimde duyumsamıyorum. Acılar sürmüyor.

--c-- Sinirlendiğimde sinirlerim sönmez günlerce aynı sinirim devam ederdi. Şimdi sinirlendiklerimin eseri izi ben de hemen geçebiliyor. Bu önemli bir şey ama.

--c-- Geçen her şikayette midemden bir düğüm çözüldü. O kadar mideme çökmüş ki her şey. Her geçen bir yük kaldırdı midemden. Bu açıkça her seferinde yaşadığım bir farkındalık. En güzel antidepressan FM li birinin şikayetlerinden kurtulması. 50 şikayetiniz varsa ve ne yapsanız geçirememişseniz artık iyice çöküyorsunuz çünkü.

--c-- Abimin auralı migreniyle baş dönmesi bel ağrısı ve aşırı sinirliliği de geçti.

--c-- Bir çok hastanın geri dönüş hikayeleri çok çeşitli. Kanserlilere iyi bir destek. Şeker guatr tansiyon da. Destek. Doku hasarları doku yenileme, tıkalı filtre organları açma ve hücre içi detoks da yapıyor. İçeri stres iletimini kesiyor. Besinlerin Gİ dengeliyor. Hormonları dengeye getiriyor. Kasları gevşetip kan akışları sağlıyor. Pıhtıları çözüyor. İç salgı bezlerini çalıştırıyor ve gerdana takılan kolye ürünlerle de timüs bezini çalıştırıyor. Yani bağışıklığı güçlendiriyor.

Eğer ne kadar hasarınız varsa değerini o kadar iyi anlıyorsunuz.

Bu kadar şikayetinize tek tek çare bulmak çok zor. Hiç yan etkisi olmayan bu ürünlerle bunca destekle yaşam kaliteniz zaten oldukça artıyor.

Yazan: Neva Bilge

Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
 Mesaj Başlığı: LR ALOA VERA ISIRGANLI JEL
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2017, 22:59 
Admin
Admin
Bilge

Resim

Resim

Resim