Font boyutunu değiştir
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 5 mesaj ]
Bu konuyu facebook'ta paylan!Twitter da takip edin.
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: FİBROMİYALJİLİ VE DİĞER HASTALARIN 2.SIRADAKİ DESTEK ÜRÜNÜ
MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2011, 23:05 
Admin
Admin
Bilge

Kayıt: 02 Eyl 2010, 04:23
Mesajlar: 8288
ETİKETLER: FİBROMİYALJİLİLERİN VE DİĞER HASTALARIN 2.ŞİFA VERİCİSİ..

MANYETİK ÜRÜNLER/MANYETİK TERAPİ 2. ŞİFA VERİCİMİZ.

Garip bir bilgi aslında değil mi? Bizim gibi her çareye başvurup çaresiz kalanların ancak hadi son bir umut deneyeyim dediği bir terapi türüdür. Çaresizlerin başvurduğu. Ne yapsa ne tedaviler görse bir türlü iyileşememişlerin... Eh ben de öyleydim. Fibromiyalji çok zordur süründürerek de olsa yaşıyorsunuz da bu ADHnın çalışmaması sonucu vücudun suyu tutmaması hastalığı çok berbat bir hastalık. Bir de iki sebebine de girmiyorsam gene altında FM yi görmem lazım. Bu hastalık kabus gibiydi. Tükrüğünüz yok. Dil yukardan aşağıya tamamen tükrüksüzlükten uçtan uca yarıldı. Dil yarası gerçekten de çok acı bir yara imiş. Sonra bir kere daha ve bir kere daha yarıldı. Dilim artık deliniyordu. Dişlerim de tuz buz olup kırılıp çekildiler. peş peşe. Kulağımda östaki kanalım tıkanıyormuş susuzluktan. Beyin içinde sesler çift ekolanıyor ve o kadar büyük tınlıyorlar kii.. Uğultular şişen kulak zarı acısı falan.. Baro travma o basınca da dediler. Kimseyi duymamak kendimi de dahil duymamak ile o anların korkunçluğunu o durumlar geçene kadar atlatabilmeye çalışıyordum. Yaşamayan bilmez bunun ne tuhaf ve çirkin bir şey olduğunu. Cilt elastikiyetini kaybetti ve ip gibi uzamaya başladı. Kaşınamıyordum BİLE; parmaklarım ip gibi olmuş derinin içine girip gömülüyordu. Sert olacak ki yüzey gidip gelsin. Dudaklarım suyunu kaybedip hacmi küçüldü ve mukozası da eridi. Yapışıyordu tutkallı gibi. Konuşacağım zaman birbirinden yapışkanından ayrılır gibi ve karşınızdaki de bunu görüyor. Tabi dudaklar sonunda yara da oldu. Biber sürülmüş gibi 7/24 acıyordu. Hep dudak acısını da hissediyordum. Tenimin her yeri acımaya başladı. Dokunulması değilmesi işkenceye dönüştü. Boğazım tükrüksüzlükten yutamaz oldu hep bi sıvı eşliğinde yiyebiliyordum. Tükrük olmayınca yutkunma eylemi oldukça da azaldı. Boğaz kaslarım tembelleşti. Laranjit de oluştu ve kısık kısık öksürükler de geldi. Artık susuzluktan ses tellerim de elastikiyetini kaybetti. Bir saat konuşursam bir şey içmeden sesim tamamen gidiyordu.

Tabi kan sıvısı da azalınca kalpde de zorlanmalar başladı. Ayrıca damarlarım kağıt gibi inceldiler. Bir yeri tutsam hemen patlıyorlardı. Damarlar da daraldı inceldi. Ayak tabanlarım da yarıklar açlıyor kremlemelerime rağmen yine de yarıklar yaralar açıyordu. Saçlar kaşlar döküldü. Burun tıkandı. Gözyaşı bezim kurudu. Tırnaklar kaşıyamayacak kadar yumuşadı ve artık uzayamamaya da başladılar. Bilişsel zekam çok berbat oldu. Konuşulanları dahi anlayamıyor iki lafı bir araya getirip konuşamıyordum. Güçsüzleştim. Artık demliği bile normal tutamıyordum. Süpürgeyi bile dizlerin üzerinde yapmaya çalışıyordum. Bu arada süpürgenin tutacağım her yerini bezlerle sardım. Tutar tutmaz damarlarım patlıyordu çünkü. Tipten zaten söylememe gerek yok çok kaybettim. Kolajen doku da kalmadı. Cilt kuruluktan kaşınıp yaralar oluyordu. Artık çevrem beni görünce hortlak görmüş gibi endişeylen bakıyorlardı.


Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Alıntı ile cevapla  
 Mesaj Başlığı: Re: FİBROMİYALJİLİLERİN VE DİĞER HASTALARIN 2.ŞİFA VERİCİSİ.
MesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2017, 12:29 
Admin
Admin
Bilge

Kayıt: 02 Eyl 2010, 04:23
Mesajlar: 8288
--c-- --c-- Manyetik ürünler bende çok iyi iş çıkardılar. Her şeyden önce ADH çalışmaya başladı. Taktığımın 5. günü tükrüğümde boğuluyordum. İnsan bunun için sevinir mi? Ben sevindim tabi. Tükrüğüm nereden çıktı diye. Susuzluğa bağlı gelişen şikayetlerim gerilemeye başlamıştı.

--c-- Küpeyi taktıktan bir hafta sonra kulağımdaki barotravma denen basınç geçti. İçinde ağırlık ve sürekli kulağı ve kulak zarını hissetme durumu.

--c-- Dudaklarım zamanla aydan aya düzeldi. Acısının şiddeti aydan aya düzeldi geçti.

--c-- Burnum açıldı. Önceden burun kemiği eğriliği ameliyatı olmuştum gene de açılmamıştı. Kuru nezlem vardı okul zamanlarımdan beri. Açılmazdı. Ama bir zaman sonra burnum da açışdı.Artık bunca yıldan sonra ağzım kapalı nefes alabiliyorum.

--c-- Cildim gittikçe elastikiyetini kazandı. Psikiyatrist yaşlılıktandır dediği cildimin dokusu çok gençleşti.

--c-- Ten acım da geçti. Nöropati denen bu durum annemde de vardı. Şekere bağlamışlardı. Dr. u geçmez demişti ama benimki geleli 5 yıl olmuştu. ADH dan önce fm nin getirisi çoğu şikayetlerimde. O da geçti.

--c-- Damarlarım en ufak temasda bile patlar olmuştu. Oturduğum yerde bile çürüklerim oluşuyordu. Dr. lar görünürde her şeyin normal olduğunu söylüyorlardı. Bilinmiyordu bu çürümelerimin nedeni.FM lilerin birçoğunda olan şikayetlerden bu da. Susuzluk dönemimle beraber iyice ilerlemişti şikayetlerim. Artık çürümüyorum. Çürüklerim oluşmuyor. Çarpsam bile. Damar kalitem iyicene arttı.

--c-- Ömrü boyunca terlemeyen ben terlemelere başladım. Meğersem tıkanıksan terleyemezmişsin. Toksin atabilme yollarından biri de terlemektir.

--c-- Heyecan bozukluğu, kaygı, paniklemelerime ve en önemlisi sinirliliğime yine iyi geldi. Artık hayatla barışık yaşıyorum.

--c-- İltihap ağrısı hariç diğer ağrılarıma da iyi geldi. Özellikle bel ve migrenim geçti. Kulunçlarım çözüldü. Kas spazmlarım çözüldü. Artık çok extra bir durum olursa kasılıyorum o yere manyetiğimi koyduğumda yine çözülüyor.

--c-- Bilişsel yetilerim iki yılda düzenli bir şekilde arttı da artı. Öğrenme, dikkat, dil sürçmesi, odaklanamama, hatırlayamama akılda tutamama, beyin sisi, konuşma yetilerimin geri gelmesi gibi..

--c-- Tabi içerdeki temizlikten haberiniz de oluyor. Kan renginiz nar çiçeği renginde ve akışkan oluyor. İdrar rengi artık berrak açık sarı.

--c-- Ayrıca kırışıklar incelik inceleri kayboluyor. Saçlar bir yıl sonra beyazlarınız siyahlarla oldukça yer değiştirmiş oluyor. Güzellik içten başlarmış meğersem. Güzelleşiliyor.

--a-- Ateş basmalarım, ısı hassasiyetim normale geldi. Ne soğukta öyle eskisi gibi donuyorum ne yazları perişan olacak şekilde yanıyorum.

--c-- abimle benim şekerimiz 120 ye geldi. Sınırda idik şekerde. Şimdi 90 lara geriledi. Şeker hastalığına yakalanmaktan kurtulduk.

--c-- Nöropatim geçti. Tene dokununca acıması.

--c-- Seğirmelerim geçti.

--c-- Aktif mesanem geçti. Bunu su çubuğu yapıyor. Manyetize edilmiş suyu vücut kullanıyor. O yüzden içilmesi ile atılması zaman aralığı uzun oluyor.

--c-- Aşırı yorgundum. O kadar ki.. İçim ayılıp bayılırdı. Ruhum ezilirdi adeta. O haller kalmadı.

--c-- Sabah kronik yorgunluğum geçti. O kadar zor kalkardım ki.. Yatağın buradan kalkar buradan yatardım. 9 saat uyumazsam bütün günüm hasta gibi geçerdi. Şimdi 7 saat uyku ile oldukça erken kalkabiliyorum. Hem de zinde. Gülümseyerek. --y1--

--c-- Bir de derin uykuya geçtim artık. Önceleri bütün rüyalarım ayan beyandı. O rüyalarda baş rollerde ben oynuyormuşum gibi sonra sabahına bütün gece oralarda koşturmaktan misali yorgun kalkıyordum. E artık rüya görüyorum ama hatırlamıyorum bile. Derin uyku çok önemli.

--c-- Artık 40 derecelerde bronşit gripler olmuyorum. Olan grip 3-5 günlük ve hafif ayakta rahat geçiyor. Izdıraplı gripler geride kaldı.

--c-- Düşersem ufak tefek kazalar geçirsem de ne acılar kalıyor ne çürükler oluşuyor.

--c-- Bunlardan önce ağrı-acı eşiğim çok düşüktü. Bir iğne vurulsam acısı haftadan önce geçmezdi. İğne yapılsa acısı beynimde öterdi. Şimdi iğneler acımıyor. Beynimde duyumsamıyorum. Acılar sürmüyor.

--c-- Sinirlendiğimde sinirlerim sönmez günlerce aynı sinirim devam ederdi. Şimdi sinirlendiklerimin eseri izi ben de hemen geçebiliyor. Bu önemli bir şey ama.

--c-- Geçen her şikayette midemden bir düğüm çözüldü. O kadar mideme çökmüş ki her şey. Her geçen bir yük kaldırdı midemden. Bu açıkça her seferinde yaşadığım bir farkındalık. En güzel antidepressan FM li birinin şikayetlerinden kurtulması. 50 şikayetiniz varsa ve ne yapsanız geçirememişseniz artık iyice çöküyorsunuz çünkü.

--c-- Abimin auralı migreniyle baş dönmesi bel ağrısı ve aşırı sinirliliği de geçti. Sinirli eşi olanlara özellikle tavsiye ederim. Gülemeyenler gülebilmeye bile başlıyor.

--c-- Bir çok hastanın geri dönüş hikayeleri çok çeşitli. Kanserlilere iyi bir destek. Şeker guatr tansiyon da. Destek. Doku hasarları doku yenileme, tıkalı filtre organları açma ve hücre içi detoks da yapıyor. Kabızlığı çözüyor. İçeri stres iletimini kesiyor. Zaten eskisi gibi stres basmıyor. Besinlerin Gİ dengeliyor. Hormonları dengeye getiriyor. Kasları gevşetip kan akışları sağlıyor. Pıhtıları çözüyor. İç salgı bezlerini çalıştırıyor ve gerdana takılan kolye ürünlerle de timüs bezini çalıştırıyor. Yani bağışıklığı güçlendiriyor.

--c-- Artık mutlu olabiliyorum. Çok karamsardım. Serotonin seviyesinin yükselmesiyle şimdi mutluluk duygusu yaşayabiliyorum. Ve de eskisi gibi canım çukulata çekmiyor. Her gün bir kare bitirirken şimdi ayda bir kare yemiyorum.

--c-- Kaygılarım ciddi mana da törpülendi. Anksiyete de deniyor buna. Umursamaz oldum ve de iyi oldu. Vicdan yükümden de düştüm.

--c-- Asosyallik de iyileşince gidiyor. İyi olan insanı yatıramazsınız oturtamazsınız derdi annem. Bu çok doğruymuş. Şimdiler de oldukça sosyal yaşıyorum.

Eğer ne kadar hasarınız varsa değerini o kadar iyi anlıyorsunuz.

Bu kadar şikayetinize tek tek çare bulmak çok zor. Hiç yan etkisi olmayan bu ürünlerle bunca destekle yaşam kaliteniz zaten oldukça artıyor.

Yazan: Neva Bilge


Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Alıntı ile cevapla  
 Mesaj Başlığı: Re: FİBROMİYALJİLİ VE DİĞER HASTALARIN 2.SIRADAKİ DESTEK ÜRÜ
MesajGönderilme zamanı: 02 Tem 2017, 09:31 
Admin
Admin
Bilge

Kayıt: 02 Eyl 2010, 04:23
Mesajlar: 8288
ETİKETLER: Bu şikayetlerime iyi gelmiş :qq: MANYETİK TERAPİ NEDİR?
:qq: DOĞRU SORU: İYİLEŞTİRMELERİ NASIL YAPABİLİYOR?


--c-- ÖNCELİKLE ŞUNU ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLEYEYİM: TAKILAR DÜZELTMEZ. TAKI İLGİLİ SIKINTILI YERE TAKILABİLMESİ İÇİN ŞIK BİR KAMUFLAJDIR. HASTA OBJESİ GİBİ İLGİ DİKKAT ÇEKMEZ.

--c-- İÇİNE GİZLENMİŞ :idea: DÜNYA FREKANSIYLE UYUMLAŞTIRILMIŞ, :idea: İNSAN BEDENİNİN OLMASI GEREKEN FREKANS ÖLÇÜSÜNDE AYARI İLE ÖZEL :idea: NEODİYUM MIKNATISLARI İLE DESTEK OLUR.


Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Alıntı ile cevapla  
 Mesaj Başlığı: Re: FİBROMİYALJİLİ VE DİĞER HASTALARIN 2.SIRADAKİ DESTEK ÜRÜ
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 12:34 
Yeni Üye
Yeni Üye

Kayıt: 14 Tem 2017, 12:31
Mesajlar: 1
Konum: İstanbul
Hoş bir içerik olmuş. Destek ürünü olması da bir hayli güzel gözüküyor.

_________________
Boya Badana ve Ev Boyama Bizim İşimiz http://www.boyalina.com/ev-boyama-hakkinda-bilmeniz-gereken-5-sey/


Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Alıntı ile cevapla  
 Mesaj Başlığı: Re: FİBROMİYALJİLİ VE DİĞER HASTALARIN 2.SIRADAKİ DESTEK ÜRÜ
MesajGönderilme zamanı: 02 Ağu 2017, 22:54 
Admin
Admin
Bilge

Kayıt: 02 Eyl 2010, 04:23
Mesajlar: 8288
Tşk.ler boyalina. Elimden geldiğince çözüm odaklı destek olmaya çalışıyorum. --ww--

Resim

Resim


Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Alıntı ile cevapla  
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 5 mesaj ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu foruma yeni başlıklar gönderebilirsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

[ Time : 0.274s | 17 Queries | GZIP : Off ]