Font boyutunu değiştir

Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 1 mesaj ]
Bu konuyu facebook'ta paylan!Twitter da takip edin.
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: İran nakliye konusunda ve mimarlık konusunda sizden bir rica
MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 11:05 
Yeni Üye
Yeni Üye

Merhabalar, sizlere yine danışmak istediğim bir durum var.
Bir arkadaşımın babası mimar ve kendisine İran'da bir Alışveriş merkezi projesi geldi. Genelde resmi makamların binalarının çizimini yaptığı için bu sefer biraz zorlanacağını düşünüyor. Kendisine ilham olsun diye bu hafta İstanbul'da yer alan farklı farklı alışveriş merkezlerini gezdireceğiz ki biraz da olsa alışveriş merkezleri hakkında bilgisi olsun. Normalde de pek alışveriş merkezlerine giden biri değil o yüzden nasıl şatafatlı olduğunu da bilmiyor aslında. Bir diğer sorun da şu ki bazı malzemelerini buradan İran'a götürmek istiyor, örneğin yer karoları gibi... Bu nedenle de sizlerden uluslararası taşımacılık firmaları hakkında öneri ve bu firmalaarla ilgili deneyimlerinizi rica edeceğim.
Gelelim öbür ricama dediğim gibi İstanbul'da alışveriş merkezlerini bu hafta gezmeyi planlıyoruz. malum İran'da lüks bir yer olduğu için bizdeki lüks avmleri gezmek oldukça yararlı olacaktır diye düşünüyorum. benim aklıma gelen lüks alışveriş merkezleri şu şekilde; İstinye park, kanyon, akmerkez, aqua florya... sizlerin bu konudaki önerileri nedir acaba? Peki Galleria hakkında ne düşünüyorsunuz? Asıl lüksün orada olduğunu söylüyorlar doğru mudur? Güya müşteriler Galleria'ya gidip sadece ürünleri gösterip sonra da ödemesini yapıyormuş.. sizce ne kadar doğrudur, ne değildir? Bana bu konularda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
Şimdi kısaca özetlemek gerekirse bu yazıda sizden rica ettiğim iki şey var, ilki İstanbul'da yer alan lüks alışveriş merkezlerine önerilerde bulunmanız... ikincisi de iran nakliye için çalışan firmalara önerilerde bulunmanız. Şİmdiden çok ama çok teşekkür ederim. Herkese güzel bir hafta diliyorum.

Bu mesajı bildir
Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni bir başlık gönderCevap gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)   [ 1 mesaj ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderebilirsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap verebilirsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz